Home

Dvtk újpest összefoglaló

A mai napon az Újpest FC hivatalosan is arra kérte a DVTK-t, hogy a két klub halassza el a péntekre kiírt bajnoki mérkőzést. Az indoklás szerint a sérülések és a pozitív PCR tesztek miatt szinte csak utánpótláskorú játékosai maradtak a lila-fehéreknek. A korábbi halasztások és a sűrű versenynaptár miatt azonban a Diósgyőrnek nincs arra lehetősége, hogy. DVTK - Újpest FC 1-2 G.: Ugrai Mérlegünk: 51 mérkőzés, 14 győzelem, 21 döntetlen, 16 vereség, 67 rúgott és 81 kapott gól. Forrás: dvtk.eu | Varga Lajos - A futball-labda diósgyőri útja

Felkészülési mérkőzés. 2020. augusztus 1., szombat (Szusza Ferenc Stadion) 15:00 Újpest FC - DVTK. Jegyinfó. A belépőjegyek egységesen 500 forintba kerülnek, amelyek a meccsjegy.mlsz.hu oldalon és a meccs előtt a helyszínen is megvásárolhatók. A vendégpénztár a helyszínen 13 óra 30 perckor nyit ki Diósgyőr FC Kft. 3533 Miskolc, Andrássy út 61. E-mail: info@dvtk.e 2-1-re nyert az Újpest, de a DVTK már az első félidőben eldönthette volna a meccset. Összefoglaló a Sport Tv-n. Elég gyenge, még ismétléskor sem tudják megkülönböztetni Kállait és Milicicet DVTK-6: 10p: 12. BUDAPEST HONVÉD-3 Egy meccs, két csapat, három pont, négy gól idegenben . Ajándékkártya karácsonyra. Lepd meg szeretteid Újpest FC ajándékkártyával . Újabb X a visszatérés után. Csongvai Áron első gólja egy pontot hozott! Klub NB1 Utánpótlás Öregfiúk . Hatnull . Kezdőrúgás . Hirdetések

Kilenc perc alatt lerohanta a DVTK az Újpestet - videók

augusztus 9-én egy Újpest FC elleni meccsen - a DVTK aranycsapatának labdarúgóival - elbúcsúztatták a 40 éves napos (keleti) oldali lelátókat, helyére a jubileumra fedett nézőteret tervezek. 2009 telén az átigazolási szünetben, immár harmadjára, ismét Tornyi Barnabás lett a vezetőedző A forduló az Újpest - Puskás Akadémia meccsel rajtol. megosztás DVTK. 2020.12.08. 11:11. Már nem Feczkó Tamás a DVTK vezetőedzője, Geri Gergely az utódja A Diósgyőr felbontotta Feczkó Tamás vezetőedző szerződését. megosztás Budapest Honvéd. 2020.12.06. 17:32. A Honvéd két góllal vezetett, mégsem tudta legyőzni az. 2020.12.13. 16:32. Utolsó három bajnokiján csak 1 pontot szerzett a BVB ezzel kicsit..

Az Újpest ezen a héten pénteken a DVTK ellen játszik NB I-es bajnokit idegenben, a lila-fehéreknél azonban továbbra is fennállnak a koronavírus-járvány okozta problémák, így soron következő ellenfelüktől is halasztást kértek. Újabb hét, rásérülések, újabb teszt diÓsgyŐr Újpest 1 1 magyar kupadÖntŐ szurkolÁs 2014 05 25 2016.05.31 Értekezlet a kupadöntő félidejében... 2014.05.28 szurkolás (DVTK, hosszabbítás) 2014.05.2 2020-12-04 21:23 Átigazolás: újabb jel utalhat arra, hogy Szoboszlait vinné a Real Madrid Érdekes információ látott napvilágot MTK Budapest - DVTK 1-0 (0-0) összefoglaló (videó) 2020-12-14. Képgaléria: MTK Budapest - DVTK 1-0 (0-0) 2020-12-14. Farkas Attila: Nagyon motiváltak és mentálisan erősek a játékosaink MTK-Újpest mérkőzést. Dec 22. Ezen a napon hunyt el Kis-Kalkusz Károly, a jól képzett, sportszerű hátvéd. 2019.02.23. OTP Bank Liga, 22. forduló Újpest FC - DVTK | 5-0 | (1-0) | összefoglaló Iratkozz fel az MLSZ TV csatornájára: http://bit.ly/2EsS9It Kövess minke..

2. Nem fogadta el az Újpest FC halasztási kérelmét a DVTK labdarúgócsapatának vezetősége, így az eredeti terveknek megfelelően pénteken 20 órától sor kerül a két együttes egymás elleni bajnoki mérkőzésére az NB I 10. fordulójában - tudatta a diósgyőri klub a hivatalos honlapján
  3. 5 perc Misivel - DVTK - PAKS összefoglaló Szerző: amigeleken.hu | 2020-10-06 07:28:00 Tekintsd meg Szél Misi 5 perces összefoglalóját a szombati DVTK - Paks bajnokiról
  4. Nikolics a ZTE ellen is bizonyította, hogy válogatott formában van . NB1. Kisvárda-Budafok: a rossz sorozat megszakadt, a jó folytatódot

DVTK vs. Újpest - Az 52. összecsapás következik BOO

1. BOON: Miskolc, Kazincbarcika és környékének híre
  2. Nincs már hazai jegy a DVTK Újpest elleni bajnokijára. RGy. 2019. 05. 17. 17:45 vasárnap 17 órától csap össze a DVTK-stadionban - a hazaiak számára egy győzelem biztos bennmaradást érne, míg a fővárosi rivális a bronzéremért száll harcba, melyre csak akkor van esélye, ha legalább pontot szerez Miskolcon, azonban még.
  3. Újpest FC - MTK Budapest 2-2 összefoglaló (VIDEÓ) MOL Fehérvár FC 3-1 (1-0) összefoglaló (videó) 2020-11-08. A Fehérvár elleni győzelmünk legszebb pillanatai. Ferreira: Úgy érzem, meccsről meccsre kerülök jobb állapotba (videó) DVTK. MTK Budapest hírlevél
  4. Videó! Összefoglaló: DVTK-DVSC 2020-02-10 08:30. A keleti rangadón aratott sikerünk helyzetei, góljai. Aktuális hírek, események. Zökkenőmentes a munka a DLA-n 2020-05-17 07:20 Friss fotógalériával. Képeken a Kisvárda elleni edzőmeccsek Újpest FC: 29: 10

DVTK Háttérképek, Miskolc, Hungary. 724 likes. DVTK Háttèrkèpek Képek videók, és még több hírek. A labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójában a Diósgyőr az Újpest fogadja. A mérkőzés alatt szavazhatnak arra a játékosra, aki önök szerint a legjobb teljesítményt nyújtja. Diósgyőri VTK 2-2 (1-1. A Magyar Kupa 6. fordulójában az Újpest és a DVTK nyert alacsonyabb osztályú ellenfele ellen, az NB II-es csapatok közül a Szeged tíz, a Nyíregyháza hét és a Szeged öt gólt rúgva jutott a legjobb 64 közé. Iváncsa (NB III) - Újpest 0-4 (Perosevic 29., Beridze 50., 53., Szakály 67. DVTK-Újpest 1-2 Szerző: objektív | 2017-11-25 13:17:00. Ezután a mérkőzés után elmondtatjuk majd, hogy túlvagyunk a bajnokság felén, és ilyenkor már elég jó százalékban lehet prognosztizálni a várható helyezéseket a tabellán A Vasas Futball Club hivatalos oldala. Official site of Vasas FC Budapest Alapítva 191

ÚFC - DVTK Mérkőzések - DVTK

Videoton FC hivatalos weboldala, Official Website | vidi

2012.07.27. DVTK Újpest 2 1. Greggukelley490 Elmarad az Újpest DVTK elleni mérkőzése. 4 hét ago Kozma Viktória . Hivatalos oldalán jelentette be az Újpest FC , nem lép pályára a labdarúgó NB I következő fordulójában a Diósgyőri VTK... 2 min read. Labdarúgás A Kisvárda és a Diósgyőr is győzelemre hajt NB I összefoglaló

DVTK - Újpest 09-10 - video dailymotio

Az Újpest FC a második legrégebben alapított magyar sportegyesület labdarúgócsapata, melynek székhelye, Budapest IV. kerülete, tehát Újpest.A lila-fehérben szereplő csapat 20-szoros magyar bajnok, 21-szeres magyar bajnoki második helyezett, 18-szoros magyar bajnoki harmadik helyezett, 10-szeres magyar kupagyőztes, 6-szoros kupadöntős, 3-szoros magyar Szuperkupa-győztes. Az Újpest határozatlan időre beszüntette az edzéseket. Furcsa helyzeteket hozott ez a forduló, azt meg kell adni. A kényszerszünetig remeklő DVTK simán elcsúszott a már biztos kieső... 6 min read. Német Kupa összefoglaló. 7 óra ago Kovács Dánie Összefoglaló a Sport Tv közvetítésében Teljes gólösszefoglaló a Duna Tv-n (Újpest - Diósgyőr 6:19-7:19) Sportpercek a városi tv-ben:DVTK - Nyíregyháza és Újpest - Diósgyőr összefoglalók, Tóth Mihály, Homma Kazuo és Szabó Viktor nyilatkozat

VIDEÓ - a magyar labdarúgó-bajnokság 2011/12-es szezonjának 21. fordulójában az Újpest a Diósgyőr vendége volt. A miskolciak Fernando góljával 1-0-ra nyert.. Dokumentumkiállítás nyílt az Újpest Galériában: Körkép (2014-09-12) Az első hét sulisként: Átadták a Szilas Családi Parkot: Szépül a Roma Tanoda - a megnyitóra várva: Újpest Támogatói díja a Károlin: Ülésezett a Kábítószeregyeztető Fórum: Megújult újpesti járdák: Összefoglaló a szeptember 7-i újpesti. A lila-fehérek halasztási kérelmét nem fogadták el a borsodiak, így játék nélkül kapnak három pontot. A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága csütörtök este tudomásul vette, hogy az Újpest FC lemondja a pénteki DVTK - Újpest mérkőzést és egyben a bajnoki mérkőzés 3 pontját 3-0 gólkülönbséggel a DVTK javára igazolja TV műsor - M4 Sport sportműsorai. - Küldetésünk. Bemutatjuk és széles körben megismertetjük a hobbi és profi sportfogadás világát

A kisvárdai labdarúgás hivatalos weboldala, a felnőtt labdarúgó csapat és az utánpótlás csapatok eredményei, programja, játékosai és a teljes szakmai stáb bemutatása Itt jársz: Főoldal » Összefoglaló az FTC, a DVTK és az Újpest meccséről (videó) Összefoglaló az FTC, a DVTK és az Újpest meccséről (videó) 2016.01.27. K77. hirdetés. FTC-Wisla Krakkow (lengyel) 2-2. Újpest-Steaua (román) 0-2. DVTK-Rabotnicski (macedón) 4-5

DVTK Háttérképek, Miskolc. 717 ember kedveli. DVTK Háttèrkèpek Képek videók, és még több hírek. A labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójában a Diósgyőr az Újpest fogadja. A mérkőzés alatt szavazhatnak arra a játékosra, aki önök szerint a legjobb teljesítményt nyújtja. Diósgyőri VTK 2-2 (1-1. Ez a weboldal sütiket használ azért, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújtsa. A sütik kicsi adatcsomagok, amiket a böngésződ tárol

Újpest Football Club - Az Újpest FC honlapj

Kisvárda FC - Újpest, 18.12. MOL Fehérvár FC - Kisvárda FC, 23.01. Kisvárda FC - Mezőkövesd. Továbbiak Eredmenyek.com. Felhasználási szabályok Hirdetés Kapcsolatfelvétel Mobil Livescore Ajánlott oldalak GYIK. Kövess minket. Twitter. Mobilalkalmazások. Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen Az Újpest közleményben jelezte, hogy szinte elfogytak a játékosok az első keretből a járványhelyzet és a sérülések miatt, így a DVTK elleni bajnokijuk halasztását kérték. Ahogy írták, mindössze két bevethető játékosuk volt, és az U19-esek közül is többeknek pozitív lett a koronavírustesztje DIÓSGYŐRI VTK-ÚJPEST FC 2-1 (1-0) Gólszerző: Ivanovszki (7.), Rui Pedro (59.), illetve Novothny (92.) - A Diósgyőr a legutóbbi négy bajnoki mérkőzésén tíz pontot szerzett. - Tavasszal eddig nyolc mérkőzésen tizenhét pontot gyűjtött a DVTK. Az őszi tizenhaton összesen 19-et

2011. augusztus 22., hétfő. Újpest - DVTK videó (2011-2012, 6. forduló) Összefoglal DOROS LÁSZLÓ (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre) 2020. 10. 25. A DVTK fergeteges első félidei teljesítménnyel három góllal nyert a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I 8. fordulójában. A találkozón többet kezdeményeztek a vendégek, akik tíz emberrel fejezték be a meccset, és sorozatban a harmadik. Pályája DVTK. 2007-ben érkezett Diósgyőrbe kölcsönjátékosként kameruni klubjától. 9 meccsen lépett pályára DVTK mezben az NB1-ben és egyszer eredményes is volt, majd a vezetőségváltás után, mivel átalakították a keretet Miskolcon és már nem szerepeltek afrikai játékosok az elképzeléseikben, távoznia kellett.. Újpest.

Diósgyőri VTK - Wikipédi

Összefoglaló. NB III Nyugati csoport, 2020/2021. 5. forduló Összefoglaló. NB III Közép csoport, 2020/2021. 5. forduló Összefoglaló. NB III Keleti csoport, 2020/2021. 5. forduló VLS VESZPRÉM - PÁPAI PERUTZ FC 2-1 Ceglédi VSE - DVTK II 1-5. Makrai László vezetőedző nyilatkozot Az Újpest hazai pályán nyert 3-2-re a DVSC ellen, a Puskás Akadémia 2-0-ra verte a Kaposvárt, a DVTK Feczkó Tamással azonnal győzni tudott az újonc ZTE ellen (1-0), míg a Mezőkövesd két piros lapot hozó meccsen hozta el a három pontot Kisvárdáról (1-2) Pályafutása DVTK. Patrik a Diósgyőri VTK saját nevelésű játékosa. A DVTK tartalékcsapatában 10 mérkőzésen 2 gólt szerzett, míg a DVTK U19-es csapatában 19 mérkőzésen 15 gólt jegyzett.. 2009-10-es szezon. 2010. május 2-án debütált a DVTK színeiben az NB1-ben a ZTE ellen a második félidőben lépett pályára. Három nappal később a Nyíregyháza ellen a 73. percben.

DVTK - Újpest FC | 1-2 (0-0) | OTP Bank Liga | 11

OTP Bank Liga M4 Spor

1. Összefoglaló az Újpest elleni meccsről - videó! 2015-07-26 11:25. Tweet. Íme, a Vasas FC - Újpest FC mérkőzés összefoglalója az MLSZ TV jóvoltából. Íme, a Vasas FC - Újpest FC mérkőzés összefoglalója az MLSZ TV jóvoltából. További hírek és közösség
  2. ek is, az 'erő és fölény fitogtatása, a tisztelet hiánya'
  3. Legújabb futball és focicipő hírek első kézből. 2019 futball cipő újdonságai, interjúk, taktikai elemzések, tippek, trükkök és még sok más
  4. t egy évvel ezelőt
  5. Vasárnap @ 14:30 Újpest FC-Zalaegerszegi TE FC 2020.11.22. Vasárnap @ 17:00 MOL Fehérvár FC 3-0 Diósgyőri VTK. Adatok Online közvetítés Összeállítások MOL Fehérvár FC - DVTK (3-0) összefoglaló Videó @ 2020. November 23. 450

Újpest FC - MTK Budapest 2-2 összefoglaló. MTK Budapest. Május 17. · Az Újpest elleni mérkőzésünk legfontosabb pillanatai. Kövess minket Instagramon is:. DVTK-Újpest Mezőkövesd-Puskás Akadémia Kaposvár-Honvéd. 7. FORDULÓ (szeptember 13-15.) Újpest-Haladás Lombard Pápa-Ferencváros KTE-PMFC DVSC-Teva-Videoton MTK-Győri ETO Honvéd-Mezőkövesd Puskás Akadémia-DVTK Paks-Kaposvár. 8. FORDULÓ (szeptember 20-22. Elkötelezettségünk: Az oldal elsőként foglalkozik a fővárosi amatőr futball részletesebb bemutatásával, életének nyomonkövetésével ÚJPEST MECCSEK; Január - 2014. Dátum DVTK: NB I: H- - 26: PMFC-Matias: MK: H- - 30: Haladás Sopron Bank: NB I: I- - Április - 2014. I- - 19: Videoton FC: NB I: H- - 27: Győri ETO FC: NB I: I- - Május - 2014. Dátum Ellenfél Verseny H/I Eredmény Videó Összefoglaló Statisztika; 03: MTK Budapest: NB I: H- - 11: DVSC-TEVA: NB I.

M4 Spor

DVTK vs. Újpest 19/20 - Ünneplés a meccs után - YouTube diósgyőr újpest meccs Az Újpest megpróbált gyorsítani a tempón, de a Diósgyőr, ha lehet, még fegyelmezettebben és zártabban védekezett. Kívülről úgy tűnt, Zsótérban van annyi kreativitás, futballistára emlékeztető megmozdulás, ami reményt adhat a. Az Újpest FC Zalaegerszegen fogadja majd a Puskás Akadémia csapatát az NB I 23. fordulójában. A fővárosi klub honlapjának keddi híradása szerint szombaton a Puskás Akadémia FC, március 14-én pedig a Paksi FC elleni találkozót rendezik a ZTE Arénában A Ferencváros, az Alba Volán II és Gyergyószentmiklós egyaránt hatgólos vereséget szenvedett a jégkorong MOL Liga vasárnapi játéknapján. A Fradi Bukarestben, a fehérváriak és a Progym Csíkszeredán kapott ki. Az Újpest 5-1-re verte a Dunaújvárosi Acélbikákat. Tekintse meg az SC Csíkszereda és az Újpest mérkőzésének a Összefoglaló: ZTE II - Balatonfüredi FC . ZTE FC II - Balatonfüred SC 3 - 0 (1-0) Az első félidő jó játékot hozott, mindkét fél alakított ki helyzeteket, melyek közül a játékrész utolsó percében Zimonyi ki is használt egyet. Mint ismeretes, klubunk jóváhagyta az Újpest FC halasztási kérelmét, ennek köszönhetően. MTK - Újpest FC 4-5 (2-0) 2010 Az Újpest FC góljai 2009 2006-04-16 hosszabbítás percei Újpest Hooligans Ultras Újpest - MAGYAR Himnusz Újpest v Zalaegerszeg 5-0 2000 Újpest-főtőcő 2004 ÚJPEST-zte 5-0 Tóth Norbert bombagólja ferencváros v Újpest 0-1 2004 ÚJPEST ULTRAS!FORZA VIOLA! Újpest v Kispest 7-0 2006 Újpest FC Újpest 188

PAFC - DVTK Mérkőzések - DVTK

dvtk paksi fc szombathelyi swietelsky haladÁs Újpest fc 10. forduló dátum hazai vendég 09.23. vasas fc szombathelyi swietelsky haladÁs videoton fc budapest honvÉd ferencvÁrosi tc dvtk paksi fc balmazÚjvÁros kamilla gyÓgyfÜrdŐ dvsc puskÁs akadÉmia fc mezŐkÖvesd zsÓry fc Újpest fc 11. forduló dátum hazai vendég 09.30 Töltsd le egyszerűen a Újpest FC - DVTK | 4-4 | OTP Bank Liga | 13. forduló | MLSZTV videót egy kattintással a youtube oldalról. A legtöbb oldal esetében a letöltés gombra jobb klikk mentés másként kell letölteni a videót, vagy ha már rákattintottál és elindul a videó akkor használd a böngésző menüjét a fájl -> oldal mentése másként. Újpest FC - DVTK | 4-4 | OTP. May 20, 2019 - Diósgyőr FC Kft. 3533 Miskolc, Andrássy út 61. E-mail: info@dvtk.e

NB I: az Újpest a DVTK-tól is halasztást kért - NS

Kecskeméten még nem nyert az Újpest, és a Loki is többnyire megszenvedett ezen a pályán, így itt is a döntetlen tűnik a legvalószínűbbnek. Tipp 1-1. Egyszerűsített tippszelvény: Honvéd - Mezőkövesd. DVTK - Gyirmót. FTC - MTK. Paks - Vasas. Haladás - Videoton. Újpest - DVS Újpest fc dalok mp3 letöltés. Online Újpest fc dalok mp3 letöltése telefonra számítógépre kiváló minőségben teljesen ingyen. Nézd meg online a zenét és ha tetszik akkor kattints a letöltésre és máris indulhat az mp3 letöltés

videó: Összefoglaló • Újpest FC - Diósgyőri VTK, 2014

Elképesztő módon, de még a 108 éve NB I-es Újpest is kieshet. Ugyan a Ferencváros már az OTP Bank Liga 30. fordulójában megnyerte a bajnokságot, ennek ellenére az utóbbi évek legizgalmasabb végjátékára van kilátás az NB I utolsó fordulójában, amelyben két csapat küzd a bronzéremért, négy pedig a kiesés elkerüléséért blfr6@https://blog.hu ©2020 blog.hu https://hokikomment.blog.hu/2020/09/20/johet_az_erste_liga-szezon_masodik_merkozese/full_commentlist/1#c3898406 kutyatej73: www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-korai-a-dontes-vas-janos-a-vb-torleserol-2795837 (2020.11.20. 13:26) 2021-ben sem lesz világbajnokság. A mérkőzésről már ezren okoskodtak. A mi véleményünk röviden: Újpest talált egy gólt, azaz bealudtunk, és a 3 méteres centerük szépen fejelt a kapuba. Nincs vita, 1-0 oda, megérdemelten. Innentől kezdve mi nem voltunk a spiccen, míg az Újpest gyengus. Semmi extrát nem csináltak, csak védekeztek, egy lassú Fradi ellen

NB1.h

Háttérképek – 1910

Nincs már hazai jegy a DVTK Újpest elleni bajnokijára

DVSC-DVTK: kapaszkodik az utolsó szalmaszálba a Loki - aVasas - DVTK Mérkőzések - DVTKKevesen, nem lelkesen - Válogatott okosságok